Karmy dla piesków – najistotniejsze wskazówki

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Marka Pedigree od lat pasjonuje się produkcją żywności dla czworonogów. Razem z wymaganiami konsumentów w ich propozycji można znaleźć karmy dla dojrzałych czworonogów, oraz także i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi to zatem szczególnie ważne dlatego, że zapotrzebowanie na makroskładniki żywieniowe szczeniąt oraz piesków dużych znacząco się różni. Więc z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie składniki odżywcze daje? W niniejszym wpisie postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania i dodatkowo opisać propozycję firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree zrobiła dwa rodzaje karm: karmy suche plus karmy mokre. Jeśli chodzi o owe podstawowe w ofercie firmy odkryjemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych ras piesków oraz 3 warianty żywności dane dla piesków ras miniaturowych dużych i średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została wymyślona przez szereg kompetentnych ekspertów z myślą o tym, aby zagwarantować szczeniętom najskuteczniejszy rozwój. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięsko z kurczaka i także ryż, które są idealne dla wrażliwych żołądków młodych czworonogów. Dodatkowo karmy Pedigree junior okraszona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest przydatna szczeniętom w czasie silnego wzrostu. Obok walorów odżywczych warto też wspomnieć o walorach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezwykle prosty. Posiada zboża, znaczącą ilość mięsa (26%), oleje oraz tłuszcze i substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
Sklep internetowy z karmą dla psa https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html zobacz
Obok karmy suchej marka proponuje także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również karma Pedigree w puszce lub w torebce) posiada świeże mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która poprawia przyjmowanie elementów odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temuż karma jest nie jedynie smaczna, ale również odżywcza i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki winne za solidne i także zdrowe kości (inaczej wapń oraz fosfor), pogłębiające odporność (witamina E i minerały) tudzież ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki zastosowaniu dobrych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Relacjonując oferta firmy Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest dosyć różnorodna, możemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak i suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Jednocześnie są to karmy wyprodukowane przez firmę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i nadal doskonali swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu swoim oraz specjalistów z którymi współtworzy. Dzięki temuż są więc to karmy doskonale dopasowane do potrzeb znacznie rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na walory odżywcze, jak i smakowe.